Kancelaria

MAŁGORZATA WIERCIŃSKA - radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.  

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim na Wydziale Prawa i Administracji oraz ekonomię na Uniwersytecie Rzeszowskim na Wydziale Ekonomii.  

Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie, następnie złożyła egzamin radcowski z wynikiem pozytywnym.  

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z kancelariami radców prawnych,  świadcząc usługi na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców i innych podmiotów. Dodatkowo prowadziła obsługę prawną podmiotu leczniczego finansowanego ze środków publicznych oraz posiada doświadczenie w obsłudze banku.

Jako radca prawny posiada doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami, organami administracji publicznej, organami egzekucyjnymi, wojewódzką komisją ds. orzekania o zdarzeniach medycznych oraz innymi instytucjami.

Świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz organizacji non profit w szczególności z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy, administracyjnego, gospodarczego, upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego.  

Od kilkunastu lat zajmuje się windykacją należności na etapie przedsądowym, sądowym oraz w postępowaniu egzekucyjnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznym prowadzeniu negocjacji i ugodowym załatwianiu spraw.

W swojej pracy wykazuje się profesjonalizmem, rzetelnością, terminowością oraz pełnym zaangażowaniem.  

Kancelaria współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Magdaleną Wrotny: www.kancelariawrotny.pl